İK – Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI FELSEFEMİZ

Akçelik çalışanları ile güçlüdür.  Şirketimiz, stratejik hedeflerine ulaşabilmek için insanı sadece en değerli kaynağı değil aynı zamanda en önemli zenginliği olarak da görmektedir.

İnsan Kaynakları felsefemiz, çalışanlarımızı, bireysel yeteneklerini ve deneyimlerini geliştirebilecekleri pozisyonlara kariyer ve gelişim planlaması yaparak mesleki ve kişisel gelişimlerini maksimum seviyeye çıkarmaktır. Çalışanlarımıza, gelişimlerini sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilmeleri için ilave yetki ve sorumluluklar veriyoruz.

Her zaman desteğimizi hisseden çalışanlarımız, sosyal ve psikolojik açıdan motivasyonu tam olarak kendini işine vermektedirler.  Yaptığımız programlarla hem kişisel gelişimlerini ve etkinliğini sürekli artırmakta hem de verimliliklerinin en üst seviyeye çıkmaları sağlanmaktadır. Akçelik ailesinin içinde olmak bir ayrıcalıktır.

Seçme ve Yerleştirme

Akçelik ailesine katılarak, daha iyi bir gelecek tasarlamak ister misiniz? Web sitemizde ‘’İş ilanları’’ butonuna tıklayarak açık pozisyonları inceleyebilirsiniz.

Akçelik İnsan Kaynakları olarak ailemize katılmak isteyen adaylarımızı, şirketimizin stratejileri, hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda; beceri, deneyim ve işe uygunluk kriterlerine göre değerlendiriyoruz.

Seçim kriterlerimiz ile yetkinlikleri uyuşan adaylara iş fırsatı sunuyoruz. Pozisyona uygun olmayan adayların CV’lerini gelecekte uygun olabilecek pozisyonlar için veri tabanımızda 6 ay saklıyoruz. Tüm başvuru sahiplerini, işe alım sürecinin sonuçları hakkında bilgilendiriyoruz.

Açık Pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
Yalın Üretim Mühendisi (Proses Mühendisi) Kocaeli(Çayırova) Mühendislik Haziran 23, 2021
Stok Yönetim Uzmanı Kocaeli(Darıca, Gebze, Çayırova) Muhasebe Haziran 22, 2021
Depo Sevkiyat Sorumlusu Kocaeli(Çayırova) Depo / Antrepo Mayıs 23, 2021
Tedarik Zinciri Mühendisi Kocaeli(Gebze, Çayırova) Lojistik Mayıs 23, 2021
Kalite Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Kalite Nisan 12, 2021
Satış Uzmanı Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Konya, İstanbul(Asya) Satış Nisan 3, 2021
Satış Temsilcisi Konya Satış Nisan 3, 2021